19 серпня - День пасічника

Щорічно День бджоляра (День пасічника) в Україні відзначають 19 серпня. Своє професійне свято на офіційному рівні вони відзначають з 1997 року. Наші вихователі та вихованці теж святкують це свято,але в умовах воєнного стану дітки робили це разом з батьками вдома: дізнавалися про традиції святкування Спасу, прикмети цього свята, поширювали свої знання про професію пасічника, про чудодійні властивості меду.Завданням батьків та вихователів було ознайомити дітей зі способом життя і середовищем існування бджіл,сформувати уявлення про те, що бджоли корисні комахи, виховувати дбайливе ставлення до навколишньої природи, зокрема до комах. Кульмінацією свята стали святкові «солодкі» домашні посиденьки.

/Files/images/.311.jpg /Files/images/..311.jpg /Files/images/311..jpg

/Files/images/..311....jpg /Files/images/...311.jpg