/Files/images/дети 002.jpgГоловна методична мета комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 311 Харківської міської ради»:

Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, державних вимог до рівня сформованості життєвої компетентності особистості, освіченості, розвиненості й вихованості дошкільників перед вступом їх до школи.

Основні пріоритетні завдання
на 2022/2023 навчальний рік

1. Впровадження в практику інноваційних технологій з метою всебічного розвитку дітей.
2. Формування основ безпечної поведінки, стрессостійкості та здорового способу життя дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану.
3. Продовжити детальне вивчення основних концептуальних положеньSТRЕАМ-освіти дошкільників як нового інтеграційного підходу до розвитку, виховання й навчання дітей дошкільного віку.
Пріоритетним напрямом, за яким працює заклад, є правове виховання.

/Files/images/статут311.jpg