Наші традиції

У дошкільному закладі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ!/Files/images/PICT0039к.jpg

День знань

ДЕНЬ ТУРИСТА/Files/images/PICT2172.JPG

В похід вирушають всі! Весела пісня і справжні друзі - що може бути краще? В дорозі на мандрівників чекають несподівані перешкоди, цікаві завдання, веселі ігри! Подолавши всі труднощі, юні туристи відпочивають на привалі. Тут їх вже чекає справжня туристична каша з казанка!

СВЯТО ОСЕНІ/Files/images/PICT1708.jpg

НОВОРІЧНІ СВЯТА/Files/images/PICT5309.JPG

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для малюків проводяться веселі свята, на яких діти співають, танцюють, читають вірші, розігрують казкові сюжети і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

ЩЕДРУВАННЯ! ПОСІВАННЯ!/Files/images/100_3386s.jpg

Яскраві костюми, традиційні атрибути, галаслива юрба малечі - все це прикмети веселих зимових свят. Звідусіль лунають колядки та щедрівки! І, безумовно, маленькі колядники отримують ласощі та подарунки!

СВЯТО МАМ/Files/images/PICT5942.JPG

Це свято - подарунок любим матусям та бабусям від наших вихованців

РОДИННЕ СВЯТО/Files/images/PICT5672.JPG

Справжня родинна атмосфера,безпосередня участь у заході членів родин вихованців, цікаві зустрічі, веселі пісні та запальні таночки, а ще й смачненьке куштування,справжні українські варенички, - зробили це свято доброю традицією нашого закладу.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ/Files/images/PICT4324.JPG

Традиційно в травні у дошкільному закладі проводиться ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ. Кожен день тижня присвячений певній тематиці. А наприкінці проходить спортивне свято "Юні рятівники".

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ/Files/images/PICT2889і.jpg

В цей день батьки вихованців мають змогу ближче познайомитися з життям дошкільного закладу, відвідати відкриті заняття, побачити досягнення та успіхи своїх дітей, отримати консультації спеціалістів.