Дитячий садок був побудований за типовим проектом у 1965 році, розрахований на 12 груп - 220 дітей. В 1997 році, через зниження народжуваності, садочок було закрито. Приміщення передано в безкоштовне користування ВАТ "Школа-сервіс", правонаступником якого став приватний навчальний заклад "НВК Старт-школа Фрунзенського району". За підсумками судового процесу, ініційованого міською владою, садочок був повернений в комунальну власність міста. Рішенням 17 сесії Харківської міської ради 5 скликання було прийнято рішення про створення комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 311 Харківської міської ради".
Спільними зусиллями міської та районної влади будівля дошкільного закладу капітально відремонтована; закуплені нові меблі, інвентар, технологічне обладнання для харчоблоку та пральні; впорядкована територія; створені умови для ігрової, пізнавальної, рухової активності дітей.

Етапи відродження закладу
17 жовтня 2008 року - відкриті 4 групи;
18 вересня 2009 року - відкриті 4 групи;
22 жовтня 2010 року - відкриті 3 групи та спортивна зала.

/Files/images/дс 311 ремонт.jpg /Files/images/155.jpg

/Files/images/PICT1617.JPG