ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Запрошуємо вас до співпраці!
/Files/images/parents.jpg

"Сім'я - природний первинний осередок, де реалізується краса людського життя, куди приходять відпочивати переможні сили людини, де ростуть і живуть діти - головна радість життя."
А.С.Макаренко

Цікавинки
Щиро дякуємо!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На веб-сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (http://www.iitzo.gov.ua), у рубриці «Дошкільна освіта», створено сторінку для батьків дітей дошкільного віку «Форум сім’ї – телефон довіри з питань дошкільної освіти» за електронною адресою: http://www.iitzo.gov.ua/online_forum_iitzo.html.

На даній сторінці батьки мають змогу обговорити актуальні питання дошкільної освіти, обмінятися сімейним досвідом розвитку та виховання дитини дошкільного віку, а також можуть отримати науково-методичну консультацію у фахівців з питань дошкільної освіти у рубриці «Електронна пошта для батьків».


Право осіб, які не досягли повноліття, забирати своїх братів і сестер з дошкільного навчального закладу


ШАНОВНІ БАТЬКИ!

З вересня 2013 року Ви маєте можливість зареєструвати свою дитину до обраного Вами дошкільного навчального закладу міста Харкова у системі «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади».
Система «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» пропонує батькам докладну інструкцію про порядок роботи в ній.
Увійти в цю систему можна з офіційних сайтів Департаменту освіти (розділ «Харківська міська освітня мережа. ІСУО») та управлінь освіти адміністрацій районів. Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади м. Харкова додається (http://www.kharkivosvita.net.ua/document/3393 )

РЕЄСТРАЦІЯ ДО ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
НЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Кiлькiсть переглядiв: 425